rubiinfuksiitt võtmehoidja Vaata suuremalt

Rubiinfuksiit võtmehoidja

Uus toode

Armastuse kivi. Südame tervendaja.

Rubiinfuksiit on segu kahest kristallist: rubiinist ja fuksiidist (ehk rohelisest muskoviidist) ja ühendab endas nende omadusi.

Rubiin annab elujõudu, vaprust, tugevust, rõõmu, armastust, kirge, küllust, motivatsiooni ja psüühilist kaitset. Innustab kõrvaldama oma elust kõike negatiivset. Soodustab uusi romantilisi suhteid. Parandab keskendumis- ja mõtlemisvõimet ja mälu. Viib organismist mürgid välja.

Fuksiit aitab mõista suhteid ja minevikku, vähendab kalduvust märterlusele ja ohvriks olemisele, tervendab kaassõltuvusest, suurendab eneseväärikust. Ravitseb hinge pärast traumat ja stressi, korrastab energiaid. Hea luudele, liigestele ja verele. Heaks abiliseks holistilistele tervendajatele. Võimendab teiste kristallide toimet.

Rohkem infot

1 Ühik

Pickup parcellockers and shops (EE)

from 2,80 €

12,00 €

Rohkem infot

Endale sobiva kivi valimiseks on väga hea nipp. Küsi endalt: kas see kivi meeldib mulle? Kui vastus on jaatav, siis see kivi ongi just sulle praegu õige. Kuula oma sisetunnet ja sa ei eksi kunagi! Pildid on illustreerivad. Kivide kuju, värvus ja muster võivad varieeruda.