Enim müüdud

Information

Uued tooted

Eripakkumised

Meie kauplused

Meie kauplused

Oled oodatud hetki püüdma!

5 kristalli emale

5 kristalli emale

Millised on parimad kristallid, mida emadele kinkida?

Kõik emad on naised ja naistele meeldivad ikka ilusad kristallid ja ehted. Kuid mõned kivid on justkui emadele loodud - nad kiirgavad õrnust, pehmust ja hoolt.

Kaltsedon KALTSEDON

Kaltsedon on ideaalne kristall noortele emadele, kuna ta tugevdab emainstinkti ja suurendab piimaeritust.
Kaltsedon kaitseb ja hoolitseb, toetab ja tasakaalustab kõikidel tasanditel. Ta soodustab heatahtlikkust, avatust, lahkust, eneseväärikust, entusiasmi ja rõõmu. Kaltsedon on ka füüsiliselt puhastav ja energiat andev ning parandab mineraalainete omastamist.
Kaltsedoni leidub eri värvides, neist:
Sinine kaltsedon ehk sinine pitsahhaat sinine kaltsedon (ehk sinine pitsahhaat) parandab lapse ja vanema vahelisi suhteid;
Roosa kaltsedon lahkuse, headuse ja positiivsuse kristall - roosa kaltsedon - kergendab imetamist.

Pärlkäevõru tšipsidest PÄRL

Pärl on naiselikkuse ja emaduse sümbol - õrna ja puhta ilu väljendaja, täis rahu ja naiselikku tarkust. Teda on juba ammustest aegadest peetud õnnelike paarisuhete ja viljakuse edendajaks. Toeks rasketel aegadel, sümboliseerib ka küllust.

Kuukivi KUUKIVI

Kuukivi on naiseliku energiaga õnnekivi. Ta rahustab, tugevdab intuitsiooni ja loomingulisust.
Leevendab menstruatsiooniaegseid sümptomeid, toetab sigimis- ja seedesüsteemi, on abimees raseduse, sünnituse ja imetamise ajal.

Seleniidist lamp seleniitlamp SELENIIT

Seleniit aitab imetamisel ja lapse eest hoolitsemisel. Seleniit on ingelliku kaitse kristall. Loob tasakaalu ja rahu. Suurendab arusaamist ja intuitsiooni.
Suur seleniiditükk või seleniidilamp kodus loob rahuliku atmosfääri.

Roosa kvarts aa-kvaliteet auguga ROOSA KVARTS

Roosa kvarts aitab vastu võtta ja välja anda tingimusteta armastust, ta puudutab kõike armastusega seotut, ennekõike enesearmastust, aga ka romantilist armastust, peresuhteid ning vanemate ja laste vahelist armastust. Täidab südame sallivuse, andestamise, kaastunde ja rahuga ning kasvatab enesekindlust, väärikust ja loovust.

2 Comments

  • Avatar
   david joe
   Sep 12, 2019

   Stunning, brilliant site design! To what extent have you been blogging for? you made blogging look simple. The general look of your site Buy Cafe Racer Jacket Online is magnificent, and additionally the substance!. Much obliged For Your work.

  • Avatar
   Jarvis
   Sep 24, 2019

   Both these mother and son are looking very cheerful in this image. A mother should use such a happier behavior with here son and daughter because in childhood only love of parents can keep happy to kids. I visit college-paper org reviews to help my children when they feel educational problems.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code